O mně

Od mala mne bavilo vymýšlet hry, ať už herními komponenty byly plastoví vojáčci, LEGO nebo jenom sesbírané klacíky a šišky. Během střední školy se můj zájem obrátil více k videohrám, ale s nástupem na vysokou školu jsem opět nalezl lidi s podoným zaměřením a u stolních her, her na hrdiny i videoher jsem zůstal dodnes. Půl roku jsme pracoval v prodejně Tomových Her a jako redaktor jsem tři roky psal články o hrách pro web magazínu XB-1. Hry se nakonec staly nejenom mou volnočasovou zálibou, ale také náplní mé každodenní práce, jelikož již několik let pracuji ve společnosti Bohemia Interactive, kde se podílím na vývoji videoher. Více o této společnosti a ostatních mých zájmech se můžete dočíst níže.

 

avat

Pracuji jako associate producer v Bohemia Interactive, kde jsem se podílel na vývoji her Take on Mars, MINIDAYZ a Arma Mobile Ops. Dříve jsem zde pracoval jako tester QA a později coby herní designér. Tato společnost je nejznámější svou sérií vojenských simulátorů Arma (první díl vyšel pod názvem Operation Flashpoint) či zombie survival MMO hrou DayZ. Více o jedné z nejstarších českých společností zabývajících se vývojem videoher najdete na oficiálních stránkách:

bohemia-interactive-logo

 

Již od střední školy se věnuji historickému a scénickému šermu v kladenské skupině Thorax. Můžete nás vidět na rekonstrukcích historických bitev, přičemž navštěvujeme i větší zahraniční akce, nebo v rámci hradních či městských slavností, na nichž většinou předvádíme některé z našich vystoupení, ať už je určené především dětem či osvětě o období středoveku a vyvracení zažitých leč nepravdivých představ. Data našich akcí a více informací o skupině nalezenete na následujícím odkaze:

THORAX

Od roku 2015 jsem zároveň členem kostýmové a charitativní organizace Rebel Legion, která sdružuje kladné postavy ze světa Star Wars. Kostýmované postavy můžete potkávat na zajímavých akcích, které mají něco společného s tímto science-fiction dobrodružným světem, ať už jde o příležitost vydání nového filmu či knihy, nebo také v nemocnicích a na dětských dnech, kam chodíme rozdávat tolik potřebnou pozitivní náladu a úsměvy. Více o organizaci a její činnosti najdete zde:

rebel_legion_small

Napište mi

Jméno / Přezdívka (povinné)

Váš email (povinné)

Předmět

Vaše zpráva